Tato stránka je určena pro vzkazy týkající se zimního plavání a případně slušnou a konstruktivní výměnu názorů na toto téma. Vzkazy mimo téma, obtěžující a nepřínosné mohou být (a budou) mazány. Doporučujeme, aby se přispěvatelé registrovali. Registrovaní uživatelé se před napsáním vzkazu musí přihlásit (Login). Budou tak v diskuzi jednoznačně identifikovatelní, nejen jménem, ale také svým profilovám obrázkem (ikonkou, avatarem). Seznamte se s pravidly vzkazovníku před registrací, popř. přihlášením.

 

Pro napsání úplně nového vzkazu klikni zde…  nebo kdekoliv ve vzkazech na Odpovědět, pokud chceš reagovat na dříve napsaný vzkaz.

162 thoughts on “Vzkazovník”

 1. Ahoj všem, v neděli 20.9. přijede na náš trénink Boženka Černá v 10:30 hodin, již jsme o ní v minulosti psal. Přiveze ji náš druhý nejstarší člen Petr Svoboda. Inspirují mě lidí co něco dokázali v životě a hlavně překonali nějakou životní překážku a tom Boženky život je.
  Zde o Božence:
  https://magazin.aktualne.cz/foto/narozeniny-pani-bozenky-v-devadesati-letech-ji-stale-lakaji/r~30dd9838589b11eaa7590cc47ab5f122/

 2. VŠECHNY NAŠE OFICIÁLNÍ TRÉNINKY A AKCE SE DO ODVOLÁNÍ RUŠÍ – z důvodu nařízené karantény dle nařízení Vlády
  (zítra jedu pro trička s logem našeho klubu, rád bych vám je předal kdo si je objednal)

  1. Ahoj Jirko, mám velkou radost s tvého zájmu, blíží se jaro, bodu hlavně chlapské brigády na naší klubovně. Včas dám vědět. Inicializovat to budou kanoisté, za ty léta mají zkušenosti co a jak opravit. Bude třeba také udělat betonové pilíře na závodech v cíli našich závodů, pro schůdky – 4 chlapi. Přes léto vždy něco vymyslíme i pro holky, v závěru brigády můžeme udělat grilovačku :-). Ti co pomohli na letošních závodech jim toto zapíši do průkazek. Moc všem díky, i těm co nebrigádničí a jinak pomohou, třeba tak, že podporují skupinu a tak i nováčky nebo jinak penězi. Dnes je krásný den, těším se na vás na Toťáku na opalovačku 🙂 Je třeba spláchnout „depresivní“ mrak co je ve společnosti!

 3. Ahoj, všem pokud Jizera nespadne k 30m3 /sec, jsou tréninky trvale na Toťáku, nyní je stále nad 70m3 /sec. Těším se na vás. Jirka

 4. Zítra ve středu opět trénink v 15:00 na Toťáku, zázemí v šatně na kurtech. Tok Jizery se silně zvedá nad limit. těším se na vás.

 5. Ahoj všem, zítra plavání zase na Jizere.
  Jizera, pomalu klesá, plavat se bude zase na místě jako v pátek. Těším se na vas.

  1. Jirko, voda sice klesá, ale v pátek byl pořád dost silný proud a o plavání nemohla být řeč , spíš to byl boj s živlem. Nebylo by lepší jít zítra znovu na Toťák? Je to jenom můj názor. Co na to ostatní, zejména ti, co byli na pátečním tréninku.? Pavla

 6. TUTO STŘEDU 26.2. PLAVÁNÍ NA TOŤÁKU. Většina dorazí později v 15:30 hodin. Já budu již v 15:00

  Jizera je průtokově nad 70 m3 / sec to je již nebezpečné, stojí to za změnu.

  Mapa kde je Toťák: do Google „toťák“ nebo zde: https://mapy.cz/s/neguguvaha

  Stav Jizery: Zadejte do vyhledávače Google tyto tři slova: „stav Jizera bakov“ zde zjistíte vždy aktuální průtok řeky.

 7. Ahoj, mám návrh. Jizera je nyní dle mého nekoupatelná a těžko říci, jestli se to do středy zlepší. Nezašli bychom se ve středu v rámci zpestření tréninku vykoupat třeba na Švarďák nebo Toťák? 15:30?

   1. Toto je dobrý nápad pokud je Jizera průtokově nad 40 m3 / sec tak to stojí za změnu. Jsem Bradlečák proto doporučuji Toťák. Parkování přímo u lomu, nejsou rybáři, velké parkoviště, lépe se plave. Možná i zajistím převlékání na kurtech, nebo co vzít náš modrý stan a přímotop na plyn jako na vánoce? 🙂

    Mapa kde je Toťák: do Google „toťák“ nebo zde: https://mapy.cz/s/neguguvaha

    Stav Jizery: Zadejte do vyhledávače Google tyto tři slova: „stav Jizera bakov“ zde zjistíte vždy aktuální průtok řeky.

    TUTO STŘEDU TEDY PLAVÁNÍ NA TOŤÁKU, VŽDY BUDU PSÁT DEN PŘEDEM VEČER DO VZKAZOVNÍKU!

 8. Ahoj Jirko prosím tě až pujdeš dnes plavat dej mi vědět byl jsem se koupat v 10:00 a nechal jsem tam ledvinku brnkni mi na tohle číslo 737309457 máš klíče?

 9. Ahoj, dnešní trénink v 15 nestíhám, budu tam kolem 16 hodiny, plus mínus 10 minut, kdybyste někdo v 15 nestíhal.

  1. Pavlo moc díky za zprávu. Jen chci upřesnit pro ostatní – nemusíte se bát, že bude zavřeno. Vždy jako předseda ručím za to, abych zařídil, otevřenou klubovnu v čase tréninků pro všechny členy:
   středa 15 – 17 hodin, pátek 15 – 17 hodin, neděle 10:00 – 11:30.
   S přibývajícím světlem nastává čas pro diskusi, jestli neposunou tréninky.

 10. Ahoj všem, Martina a další mě požádali o schůzku ohledně našich proběhlých závodů tuto neděli v 10:00. Jak co lepšit na příště?. Kdo má nějaké postřehy, napište je do naší známé tabulky, záložka ZÁVODY vedle TRIČKA. Mám radost, že iniciativa jde od vás 🙂

 11. Zdravim vas vsechny! Kdo by mohl v patek kdykoli behem dopoledne jit trenovat, dejte prosim vedet. Odpoledne nestiham. Ledove vode zdar!

  1. Pavlo díky za zprávu, vím, že jdeš na trénink s kolegyni z práce. Je fajn jednat někdy intuitivně. Pamatuji koncem října, když jsem šel poprvé plavat sám takto s Lenkou Matouskovou brzy rano. Ano „kuj železo dokuď, je žhavé“ věřím, že se kolegyně třeba k nám přidá :-).

 12. Ahoj omlouvám se že zítra na závod nedorazím,mám děti a jedem na výlet přeji hodně uspěchu a opatrnosti.V neděli v 10:00 se na vás těším!Příští rok si snad udělám volno bando!

  1. Jsem na tom stejne Petre. Mam v sobotu lyzovacku ktera mi vypadla z hlavy. Lepsi uz to nebude ;-)). V nedeli v 10 jako na koni v klubovne. Ledove vode zdar!

 13. Ahoj všem, zítra se, prosím, registrujte u mě – startovné 220,-Kč, potvrzení tratě a zaregistruji nás hromadně.
  Děkuji
  Soňa

  1. Ahoj,

   původně byla ta 250 avizována na 13:45, pak jsem zaznamenal, že Jirka psal, že se posunuje o 3/4 hodiny dopředu, tudíž start 250m trati bude ve 13:00, platí to?
   Jak jsme se domlouvali, zaregistruj mě, prosím, dorazím asi až kolem půl jedné, stačí to, ne? Díky.

   1. Aleši, opravdu je možné, že se vše urychlí, (může přijít i nějaký karambol a stane se opak) v propozicích je toto uvedeno, že časy se mohu měnit podle situace. Ano 12:30 je pohoda. Kdo přijde dříve nasaje úžasnou atmosféru a ochutná dobroty a teplý čaj. Těším se na vás!

 14. Ahoj všem,
  1. dnes trénink jak v naší klubovně tak i v nové loděnici na Krásné louce v obvyklém čase, můžeme si vyzkoušet závodní trasy.
  2. Obracím se na vás s nabídkou volné ubytovací kapacity na naší chatě ERLEBACH v termínu 9-15. 2.,kde se v pondělí uvolnil pokoj „dolní společná“ pro 10 osob. Min. obsazenost pokoje je 5 lidí. Neváhejte využít mimořádné příležitosti a užít si dovolenou na naší chatě. V případě zájmu se obracejte na mě . Prosím o předání informace členům svých oddílů

 15. Ahoj všem,
  1. připomínám zítřejší trénink v 15:00 se přesouvá do NOVÉ loděnice na Krásné louce. Můžeme si zatrénovat na tratích co se plavou na závodech. Jen Je třeba dodržovat pořádek, dovnitř jen bosky.
  2. v neděli u nás jako obvykle. Od 10:30 máme poradu 🙂
  3. středa 15.1. 2020 v 15:00 je trénink také v NOVÉ loděnici na Krásné louce.

  moc se těším se na vás 🙂

 16. 1. V NEDĚLI 5.1. je naše hlavní akce výstup na Sněžku na lehko, viz podrobnosti KALENDÁŘ.
  2. koná se též ve stejný den pravidelný trénink v 10:00. (vede Petr a Ivča)
  3. koná se též ve stejný den trénink v 15:00. (Jirka + Aleš, ráno oba nemohou).

  díky, že držíme tréninky STŘEDA, PÁTEK, NEDĚLE.

 17. Ahoj všem, zítra na Vánoce každoroční veřejná akce v 10:00, jak jsme již psal v mailu. Já si beru barevný kovbojský klobouk, PROSÍM KDO MÁ DĚTSKÝ KOLT PO DĚTECH, BUDU RÁD ZA ZAPŮJČENÍ ZA OPASEK :-). Můžete přijít jak kdo chce, ale plavky jsou podmínkou :-). Já budu již od rána. Těším se na vás.

  1. Ahoj, dnes to bylo ráno s Martinkou taky bez klíčů, ale za to na obloze s mesickem… Zase krásný zážitek. Díky. I.

   1. Tak to je super, ty ranní ponory mají něco do sebe 🙂 naštěstí se jedná o zdravou závislost (už mi doma chystaji sud, tak to bude nový zážitek)

 18. Ahoj, do konce týdne mám školení, takže odpoledne nestiham 🙁 zítra v 7 se ráda přidám, šel by někdo i v pátek v 7 ráno?

 19. AHOJ všem!
  Ranní koupání nemá chybu!!!Dneska skvělé!!!
  Kdo se přidá ve čtvrtek ráno v 7.00 h??
  Už jsme 3!
  Zimě a zimní vodě zdar!!!
  (úžasný začátek dne!!!)
  Matylda

 20. AHOJ všem!
  Za hodinku vstáváme a vyrážím k Jizeře!!!Na výlet se domluvíme !
  Těším se na plavání a všechny otužilce +adepty!!!!

 21. Ahoj, nevím jestli půjdu na výšlap. Byl by někdo, kdo by se šel v neděli v 10:00 normálně jako vždy koupat? Jirko, byla by k dispozici klubovna?

   1. Ahoj, jasný kdo nechce jít v neděli na výšlap, může jít v neděli plavat, no problém, vždy dávám jen možnosti k výběru. Dnes s některými na tréninku, dnes je voda 3,8 C ! již opatně !

    1. Budu na vás myslet, ať už budete ve vodě nebo cestou na Vyhlídku … Morava má v Olomouci 2°C, tak to budou pořádný žiletky 🤔🐧❄️

 22. Ahoj všem, vím je to na rychlovku, mám volné okno, dnes v 14:30 budu trénovat na sobotní závody u klubovny. Včera jsem nemohl, těším se na vás i tento pátek na tréninku v 15:00.

 23. Ahoj zdravím všechny otužilce a adepty otužování!Jsem mimo M.B. a začínám 6x noční směny,
  na ranní koupání se můžu připojit příští týden!
  O víkendu jezero Poděbrady…krásné ….
  Ahoj v pátek odpoledne a v neděli 8.12.2019
  Zimě a zimní vodě zdar!!!!
  Matylda

  1. ..Ahoj Matyldo, skvělé dnes jsi nám chyběla, přidám článek na naše stránky z dnešního tréninku. Připomínám 8.12. je výstup na Krásnou vyhlídku, trénink v Jizeře není. Dále v úterý 3.12. v 7:00 ráno přijali další výzvu, a jdeme se ponořit ! Jirka

 24. POKUD NĚKOMU NEVYHOVUJE, ŽE TI CHODÍ KOPIE ZE VZKAZOVNÍKU NA EMAIL, MOHU TI TO ZRUŠIT, DEJ MI VĚDĚT. BUDEŠ SE PAK, ALE MUSET DÍVAT NA STRÁNKY JESTLI JE NĚCO NOVÉHO VE VZKAZOVNÍKU.
  PRACUJEME NA TOM, ABY SI KAŽDÝ TOTO MOHL NASTAVIT SÁM, A TŘEBA, ABY SYSTÉM POSLAL JEDNOU DENNĚ HORMADNĚ CO JE NOVÉHO VE VZKAZOVNÍKU

 25. Dnes ranni setkani za tmy s Jirkou Škvrnou a krasnych 7 minut otuzovani, bez žen takže nahace 😁, najde se tu nekdo na patecni ranni koupani? Idealne se sejit v 7:00 u klubovny.

   1. Holky, pošlu vám login, abyste mohli psát online, pracuje se na tom, píšete totiž jako neregistrované, musím schvalovat já dodatečně, jinak bychom měli plno spamu ve vzkazovníku, vydržte, ladíme to. Jirka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *