Tato stránka je určena pro vzkazy týkající se zimního plavání a případně slušnou a konstruktivní výměnu názorů na toto téma. Vzkazy mimo téma, obtěžující a nepřínosné mohou být (a budou) mazány. Doporučujeme, aby se přispěvatelé registrovali. Registrovaní uživatelé se před napsáním vzkazu musí přihlásit (Login). Budou tak v diskuzi jednoznačně identifikovatelní, nejen jménem, ale také svým profilovám obrázkem (ikonkou, avatarem). Seznamte se s pravidly vzkazovníku před registrací, popř. přihlášením.

 

Pro napsání úplně nového vzkazu klikni zde…  nebo kdekoliv ve vzkazech na Odpovědět, pokud chceš reagovat na dříve napsaný vzkaz.

220 thoughts on “Vzkazovník”

 1. Moji milí otuzilci ,máme možnost objednat krásné multifunkční kabáty pro otužilce od firmy Bornto swim,v barvách a s logem našeho klubu .Vzorový kabát a návrhy budou k vidění ve st a pátek v obvyklém čase tréninku u Jizery .Uzávěrka pro závazně objednávky bude tuto neděli 8.11 .Děkuji a přeji všem krásný večer a hodně zdraví. Lenka

  1. Ahoj všichni, Martino moc děkuji, jsi další klíčník. Mám velkou radost. Jak jsem si před časem přál, postupně pokrýváme tréninky i do pozdějších hodin! Míša Štěpán chodí každou středu od 15 – 17 hodin, má delší přípravu a Martina bude držet prapor po něm.
   V neděli nás bylo na tréninku snad dvacet, přijela i reportérka z Českého rozhlasu, pošlu odkaz na rozhovor až bude.

 2. Ahoj všem, v neděli 20.9. přijede na náš trénink Boženka Černá v 10:30 hodin, již jsme o ní v minulosti psal. Přiveze ji náš druhý nejstarší člen Petr Svoboda. Inspirují mě lidí co něco dokázali v životě a hlavně překonali nějakou životní překážku a tom Boženky život je.
  Zde o Božence:
  https://magazin.aktualne.cz/foto/narozeniny-pani-bozenky-v-devadesati-letech-ji-stale-lakaji/r~30dd9838589b11eaa7590cc47ab5f122/

  1. Ahoj Jirko, mám velkou radost s tvého zájmu, blíží se jaro, bodu hlavně chlapské brigády na naší klubovně. Včas dám vědět. Inicializovat to budou kanoisté, za ty léta mají zkušenosti co a jak opravit. Bude třeba také udělat betonové pilíře na závodech v cíli našich závodů, pro schůdky – 4 chlapi. Přes léto vždy něco vymyslíme i pro holky, v závěru brigády můžeme udělat grilovačku :-). Ti co pomohli na letošních závodech jim toto zapíši do průkazek. Moc všem díky, i těm co nebrigádničí a jinak pomohou, třeba tak, že podporují skupinu a tak i nováčky nebo jinak penězi. Dnes je krásný den, těším se na vás na Toťáku na opalovačku 🙂 Je třeba spláchnout „depresivní“ mrak co je ve společnosti!

 3. TUTO STŘEDU 26.2. PLAVÁNÍ NA TOŤÁKU. Většina dorazí později v 15:30 hodin. Já budu již v 15:00

  Jizera je průtokově nad 70 m3 / sec to je již nebezpečné, stojí to za změnu.

  Mapa kde je Toťák: do Google „toťák“ nebo zde: https://mapy.cz/s/neguguvaha

  Stav Jizery: Zadejte do vyhledávače Google tyto tři slova: „stav Jizera bakov“ zde zjistíte vždy aktuální průtok řeky.

   1. Toto je dobrý nápad pokud je Jizera průtokově nad 40 m3 / sec tak to stojí za změnu. Jsem Bradlečák proto doporučuji Toťák. Parkování přímo u lomu, nejsou rybáři, velké parkoviště, lépe se plave. Možná i zajistím převlékání na kurtech, nebo co vzít náš modrý stan a přímotop na plyn jako na vánoce? 🙂

    Mapa kde je Toťák: do Google „toťák“ nebo zde: https://mapy.cz/s/neguguvaha

    Stav Jizery: Zadejte do vyhledávače Google tyto tři slova: „stav Jizera bakov“ zde zjistíte vždy aktuální průtok řeky.

    TUTO STŘEDU TEDY PLAVÁNÍ NA TOŤÁKU, VŽDY BUDU PSÁT DEN PŘEDEM VEČER DO VZKAZOVNÍKU!

  1. Pavlo moc díky za zprávu. Jen chci upřesnit pro ostatní – nemusíte se bát, že bude zavřeno. Vždy jako předseda ručím za to, abych zařídil, otevřenou klubovnu v čase tréninků pro všechny členy:
   středa 15 – 17 hodin, pátek 15 – 17 hodin, neděle 10:00 – 11:30.
   S přibývajícím světlem nastává čas pro diskusi, jestli neposunou tréninky.

 4. Ahoj všem,
  1. dnes trénink jak v naší klubovně tak i v nové loděnici na Krásné louce v obvyklém čase, můžeme si vyzkoušet závodní trasy.
  2. Obracím se na vás s nabídkou volné ubytovací kapacity na naší chatě ERLEBACH v termínu 9-15. 2.,kde se v pondělí uvolnil pokoj „dolní společná“ pro 10 osob. Min. obsazenost pokoje je 5 lidí. Neváhejte využít mimořádné příležitosti a užít si dovolenou na naší chatě. V případě zájmu se obracejte na mě . Prosím o předání informace členům svých oddílů

 5. Ahoj všem,
  1. připomínám zítřejší trénink v 15:00 se přesouvá do NOVÉ loděnice na Krásné louce. Můžeme si zatrénovat na tratích co se plavou na závodech. Jen Je třeba dodržovat pořádek, dovnitř jen bosky.
  2. v neděli u nás jako obvykle. Od 10:30 máme poradu 🙂
  3. středa 15.1. 2020 v 15:00 je trénink také v NOVÉ loděnici na Krásné louce.

  moc se těším se na vás 🙂

 6. 1. V NEDĚLI 5.1. je naše hlavní akce výstup na Sněžku na lehko, viz podrobnosti KALENDÁŘ.
  2. koná se též ve stejný den pravidelný trénink v 10:00. (vede Petr a Ivča)
  3. koná se též ve stejný den trénink v 15:00. (Jirka + Aleš, ráno oba nemohou).

  díky, že držíme tréninky STŘEDA, PÁTEK, NEDĚLE.

 7. Ahoj všem, zítra na Vánoce každoroční veřejná akce v 10:00, jak jsme již psal v mailu. Já si beru barevný kovbojský klobouk, PROSÍM KDO MÁ DĚTSKÝ KOLT PO DĚTECH, BUDU RÁD ZA ZAPŮJČENÍ ZA OPASEK :-). Můžete přijít jak kdo chce, ale plavky jsou podmínkou :-). Já budu již od rána. Těším se na vás.

 8. POKUD NĚKOMU NEVYHOVUJE, ŽE TI CHODÍ KOPIE ZE VZKAZOVNÍKU NA EMAIL, MOHU TI TO ZRUŠIT, DEJ MI VĚDĚT. BUDEŠ SE PAK, ALE MUSET DÍVAT NA STRÁNKY JESTLI JE NĚCO NOVÉHO VE VZKAZOVNÍKU.
  PRACUJEME NA TOM, ABY SI KAŽDÝ TOTO MOHL NASTAVIT SÁM, A TŘEBA, ABY SYSTÉM POSLAL JEDNOU DENNĚ HORMADNĚ CO JE NOVÉHO VE VZKAZOVNÍKU

Napsat komentář