Registrovaní uživatelé se mohou přihlásit kliknutím na tento odkaz.

Pokud chcete přidávat příspěvky na vzkazovník častěji a psát neanonymní vzkazy a komentáře, musíte být registrováni. Stačí mailem poslat webmasterovi (Jmeno webmastera) přihlašovací jméno, dále jméno, které se bude ve vzkazovníku zobrazovat a podle možnosti vhodný soubor s vaším obrázkem. Kromě individuálních přihlašovacích účtů zavedeme i oddílové. Pro některé členy, kteří nepřispívají na vzkazovník často, může být tato forma schůdnější a efektivnější. V textu vzkazu by se přispěvatel měl identifikovat.

Přihlašovací jméno  nesmí obsahovat diakritiku (máte k dispozici velká i malá písmena, mezeru a číslice, i některé další znaky), a mělo by být hlavně pro Vás zapamatovatelné.  Nemělo by být příliš krátké ani zbytečně dlouhé, doporučil bych 7 – 14 znaků. Jako přihlašovací jméno pro oddíl vám přidělím kombinaci čísla a zkratky oddílu v databázi ČSPS.

Zobrazované jméno může být vaše celé jméno a příjmení. Samotné křestní jméno ve většině případů nestačí k pochopení, kdo se za ním skrývá. Pokud se rozhodnete pro přezdívku, měla by být srozumitelná pro většinu vašich známých plavců. Pro příspěvky pod oddílovým přihlášením bych zobrazoval zkratku oddílu, ale pokud navrhnete něco, co bude hezčí a srozumitelné, lze to akceptovat. Zobrazované jméno může obsahovat českou diakritiku.

Profilový obrázek můžete poslat ve formátu JPG (fotky) nebo PNG (grafika). Ušetříte mi práci, pokud bude čtvercový o rozměrech max okolo 300 pixelů. Pamatujte, že se bude vykreslovat podstatně zmenšený. Můžete poslat i odkaz na soubor na webu, pokud nemáte obrázek v počítači. Když žádný nepošlete, nějaký vám pro začátek vyrobím. Profilový obrázek si můžete nastavit i kdykoliv později po přihlášení na stránce můj profil. Velikost profilového obrázku nesmí přesáhnout 400 kB. Bez problémů by se mělo dařit i podstatně méně.

Uveďte také mailovou adresu, na kterou chcete poslat heslo, pokud se neshoduje s  adresou odesilatele. Též sdělte telefonický kontakt a své celé skutečné jméno, pokud není zřejmé. V případě nejasností vás budu kontaktovat, pokud je vše jasné, můžete očekávat registraci  během 24 až 48 hodin. Budete informováni mailem, ve kterém bude uveden odkaz pro nastavení hesla. První příspěvek po registraci čeká na schválení, můžete pozdravit ostatní a představit se jim. Takový příspěvek bude schválen (takže příště nemusíte čekat).